.

365 גוונים של התפתחות אישית

ערכת התפתחות אישית עבור גילאי 18+ 

קיימת ערכה גם לבני נוער וילדים בגילאי 10-17

מה החלום שלך?

רוב האנשים מתקשים לענות על שאלה זו, לא בגלל שהחלומות שלהם גדולים או קטנים מדי, אלא בגלל שהם לא רואים דרך ברורה להגשמת החלום, וכאשר הם לא רואים מראש דרך ברורה, הם לא מאפשרים לעצמם להגשים, בזמן שהחלום זמין בשבילם בכל עת. 

על מנת ששינוי יתרחש בחיינו, אחת משתי האפשרויות צריכות להתקיים: אפשרות אחת, היא לחכות שהשינוי יתרחש מעצמו, אפשרות שניה, היא שאתם תובילו לשינוי ותצרו אותו. 

אני מזמינה אתכם להיות אקטיביים, לקחת חלק פעיל בתהליך. אנשים שבוחרים להתפתח אישית, משקיעים בשיפור ובהשתבחות שלהם. אני מאמינה ששינוי יכול להתרחש בהבזק, כאשר תבינו שהכוח לצמוח ולהתפתח קיים בכם.  

 

היום כולנו יודעים שהמחשבות והרגשות שלנו, משפיעים על המציאות שבה אנו חיים. כל אתגר שהדחקנו, ממשיך להופיע בדרכים אחרות עד שנסכים "להסתכל לו בעיניים".

דרך הערכה העשירה והמגוונת שפיתחתי עבורכם, 365 גוונים של התפתחות אישית, אתם תעברו תהליכים מדהימים מול עצמכם, בהשקעה מזמנכם של 10 דקות ביום, בדרכים מקוריות ופשוטות לישום.

המטרה הגבוהה של כולנו, היא להרגיש טוב,לכולנו יש יכולת לחוש אהבה ושמחה, בספר זה המשלב בתוכו יומן התפתחות וצמיחה, אתם תעוררו את היכולת הזו, ותהפכו אותה לגישה טבעית בחייכם, וצפויות לכם עוד המון הפתעות.  האם הגיע הזמן שלכם ליצור את השינוי המיוחל ולהיכנס למרחב הזה של שלווה של חופש, של הגשמה וריפוי. כניסה למסע פיזי ורוחני, של הגשמה,של שחרור חסמים, וחיבור לרגע ההווה, הזמן היחידי בו הדברים מתרחשים, הזמן היחידי בו חווים אושר. האם אתם מוכנים להשקיע עד 10 דקות ביום מזמנכם?

קיים שפע מכל דבר, ואת ואתה ראויים למגנט חלק מהשפע הזה. תודעת שפע היא לא רק כסף, היא כל דבר שאנו רוצים להשיג: זוגיות, קריירה, בריאות, חוויות, מערכת יחסים בריאה, אהבה ופנאי.  וזה קורה בדרך מסוימת.

 

"יש לכם את הכח לבחור את המחשבה הבאה שלכם, בחרו באחת משמחת"

הערכה כוללת ספר המכיל בתוכו  יומן  התפתחות אישית, 200 עמודים  בגודל A4, וערכת אלבום ליצירת לוח מציאות.

כל התכנים בספר עוסקים בצמיחה, בהזמנה לחשיבה חדשה ויצירתיות, ריפוי רגשי, עיצוב מטרות, שליטה במחשבות ועוד עשרות נושאים שכולם עוסקים בהעצמה והתפתחות המוצגים בצורת מידע, ותהליכים עוצמתיים פורצי דרך מעולם הקואוצ'ינג  וה -NLP, ישנו תרגול יום יומי של כתיבה ומשוב עצמי.

התהליכים בספר זה מוצגים לכם לאחר שתורגלו בפועל בקליניקה,  ויצרו טרנספורמציה בקרב אנשים רבים.

במילים אחרות, ארזתי לכם את הקליניקה לתוך ערכת התפתחות אישית.

מעוניינים להשקיע בצמיחה ובהתפתחותם שלכם?

להזמנת הערכה

מדוע חשוב ליצור לוח מציאות?  

יצירת לוח מציאות היא מחוייבות למטרות ולחלומות שלנו. לוח זה, עוזר לנו להבין מה באמת אנחנו רוצים, ועל ידי מיקוד בו בכל יום, אנו מתחברים לתחושות של הגשמה. לוח המציאות מנחה אותנו לדמיין את החיים האידיאליים שלנו על בסיס יום יומי, זהו היבט חשוב של חוק ההגשמה בו עוסק הספר. ויזואליזציה ממגנטת ומושכת אותנו אל האנשים, ההזדמנויות והמשאבים הדרושים לנו בכדי להשיג את מטרותינו, להגשים חלומות, ויוצר בנו מוטיבציה לנוע לכיוונם.

הנה חלק מהנושאים המוצגים בספר:

זרעים של אמונות

תודעת שפע

הכרת תודה יומית

שפת התת מודע (למתחילים ומתקדמים)

הדמיה מנטלית - ויזואליזציה  

תדר | רטט | אנרגיה 

מיינדפולנס

תהליך יצירת עוגן

עיצוב מטרות -7 שלבים

פוקוס בחיובי

חוק ההגשמה

מערכות יחסים

מנטרות והצהרות

גלי מוח

להיות מאסטר בהתפתחות אישית

ספרים זה כל הסיפור

תרפיית קו הזמן

מראת המשאלות

לסלוח למען עצמי

מדיטצית הילד הפנימי | הילדה הפנימית

ריפוי טראומה

פיתוח אינטואיציה

הסכם עם התת מודע

ריפוי עצמי   

שינוי בעזרת חלום צלול 

וזה רק חלק קטן מהנושאים המדהימים הנמצאים בספר.

מדוע ערכת התפתחות אישית היא מתנה מושלמת עבורכם?

אתם נמצאים במרחק נגיעה מהמרחב בו ישנה הצלחה אמיתית, שלווה ורוגע, מגנוט שפע, ריפוי פיזי ונפשי.

אתם תוותרו על הרגלים אוטומטיים ישנים שאינם משרתים אתכם יותר, ותפתחו לאפשרויות חדשות שמקדמות אתכם ומועילות לכם. תעגנו תחושות טובות, ותהפכו אותן לברירת מחדל. באמצעות רישום הכרת תודה יומית, וחקירה עצמית, אתם תחשפו את הניצוץ שכבר קיים בכם, ותגבירו את האור. תתחברו לעוצמות ולחוזקות שלכם.

אם רק תרצו, תוכלו לפתח כמה משאבים רוחניים שכבר קיימים בכם, ותעברו תהליכים לריפוי עצמי.

 

קצת עלי...

נעים להכיר, שמי תמי גליקס, מהוד השרון , נשואה לעופר, ואמא לשני ועידן.

אני קואוצ'רית ומאסטר טריינר ב- NLP, זוהי שפה המתקשרת עם החלק הלא מודע במוח. בשנים האחרונות, גם אני יצרתי שינוי בחיי, מבעלת עסק בתחום הריהוט, פתחתי קליניקה להנחייה בתחום ההתפתחות האישית וריפוי הוליסטי. השתתפתי בעשרות קורסים וסדנאות אצל מיטב המנטורים בארץ ובעולם, ופיתחתי תהליכים פורצי דרך.

 

 מזה עשר שנים אני חוקרת את נושא תת המודע , בעל העוצמה הבלתי מוגבלת, ואת נפלאות המוח האנושי, יוצרת מדיטציות בהתאמה אישית, ובשנתיים האחרונות, אני מנחה יחידים וקבוצות בתהליכי שינוי, הגשמה וריפוי הוליסטי.

 

דעו לכם שהכל מדויק עבורנו, שום דבר אינו מקרי.

משהו או מישהו הוביל אתכם למקום הזה, אני מזמינה אתכם להיפתח לאפשרות שבאמצעות ערכת ההתפתחות האישית שיצרתי עבורכם, אתם תאמצו הרגלים בריאים, ותבצעו צעדים  משמעותיים, צעדים  שיובילו אתכם למרחב של צמיחה, התפתחות, מרחב של חופש ריגשי.

העולם בעיני מכיל שני סוגים של אנשים, אלה שאומרים משפטים כגון: "מה שיהיה יהיה", "זה מה שיש" והם גם מעברים את המסר הזה לבני משפחתם.

ויש את האחרים, שיודעים שהם היוצרים את מציאות חייהם. המציאות שלנו היא השתקפות של הפנימיות שלנו.

יצרתי עבורכם ערכת התפתחות אישית זו, מתוך הכרה בצורך העצום הקיים בקרב רבים, לצמוח, להתפתח, להוביל, ולהיות מובלים למרחב של חופש רגשי, חופש להיות מי שהם, חופש לאהוב, חופש ליצור, וחופש להגן על מה שחשוב להם. הייתם רוצים  לאמץ הרגלים חדשים? שגרה יומית שתוביל אתכם למרחב של העצמה והגשמה, בהשקעה של רק עד 10 דקות ביום? 

 

אני נמצאת בהכרת תודה על כך שיש לי הזדמנות בחיי, לגעת בחייהם של אנשים שאכפת להם, והם מתרגלים התפתחות אישית ומודעות עצמית.

מה כוללת הערכה?

 ספר ספירלה בגודל A4 כריכת ספירלה קשה, על מנת שיהיה נוח לכתוב בו. הספר בשילוב יומן מכיל 200 עמודים עבים וצבעוניים.

אלבום | ליצירת לוח מציאות

18 דפי A4 תמונות סמלים ואלמנטים ליצירת לוח המציאות. 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.